Sri K. Pattabhi Jois

„Stary człowiek, sztywny człowiek, słaby człowiek, chory człowiek –
każdy z nich może praktykować, z wyjątkiem leniwego”

ANIA

Nauczycielka jogi RYT200

Joga towarzyszy mi już od ponad 15 lat. Początkowo praktykowałam jako zapalona biegaczka, szukając odprężenia dla mięśni i poprawy elastyczności ciała. Szybko zauważyłam, że to uczucie po zajęciach jogi, kiedy czułam się dobrze rozciągnięta i zrelaksowana, przyciąga mnie coraz bardziej. Zaczęłam zgłębiać tajniki różnych stylów jogi, chodząc do różnych szkół i ćwicząc też sama w domu. W końcu udało mi się zdobyć certyfikat RYT200, który usystematyzował moją wiedzę i praktykę.

Dzięki zdobytym umiejętnościom mogę teraz dzielić się jogą z innymi i propagować ją wśród ludzi. Na zajęciach stawiam przede wszystkim na funkcjonalne, bezpieczne i świadome ćwiczenia, które pozwalają na lepszą świadomość ciała i poprawność ruchu. Duży nacisk kładę również na techniki oddechowe, ponieważ wiem, jak ważne są dla zdrowia i samopoczucia.

Największą radość sprawia mi widok uśmiechniętych i zrelaksowanych twarzy po zajęciach jogi. Uwielbiam patrzeć, jak zakresy ruchu uczestników się pogłębiają, a ciała zaczynają się zmieniać na lepsze. Dlatego, jeśli joga jest dla Ciebie nowa i nieznana, serdecznie zapraszam na moje zajęcia - gwarantuję, że nie pożałujesz!

ZAPISZ SIĘ NA JOGĘ

Już niedługo uruchomimy system rezerwacji, a tymczasem prosimy dzwonić do Ani pod nr 506 780 546

Zapraszamy do dołączenia do naszych zajęć jogi i doświadczenia korzyści, jakie może ona przynieść Twojemu ciału i umysłowi. Nasze zajęcia są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. 

Zapisz się na jedne zajęcia, i zobacz co się wydarzy! Wierzymy, że zostaniesz z nami na dłużej :)

JOGA

Bez Stresu to miejsce gdzie możesz znaleźć ukojenie dla umysłu i ciała poprzez praktykowanie jogi. Joga to wiekowa praktyka, która wywodzi się z Indii i obejmuje połączenie ruchu i oddechu, aby pomóc Ci w osiągnięciu harmonii i równowagi. Te ćwiczenia Ania prowadzi w sposób przystępny dla każdego. Nie ma znaczenia jaka jest twoja płeć, wiek, sprawność, rozciągnięcie czy wiara. Tu nie zmuszamy nikogo do niczego, ani nie dociskamy, każdy robi to BEZ STRESU we własnym komforcie! :)

Oferujemy różne rodzaje jogi, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ania pomoże Ci w odkryciu piękna i korzyści płynących z regularnej praktyki jogi.

 


 

KORZYŚCI?

Proszę bardzo:

  • może pomóc w poprawie jakości snu,
  • zwiększeniu elastyczności,
  • wzmocnieniu mięśni i kości,
  • poprawie koncentracji,
  • zmniejszeniu stresu i napięcia.
  • Jest to świetne rozwiązanie jako kontynuacja po terapii u Kamila.

 

 

Rodzaj zapytania:
Joga
Fizjoterapia
Inne zapytanie
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT DO 

NAS

Wyślij formularz skontaktujemy się z Tobą.

Lub zadzwoń, numery znajdziesz niżej :)

Kontakt

 Ania   +48 506 780 546
 joga@bezstresudobra.pl

 Kamil +48 533 710 771
 fizjo@bezstresudobra.pl


 wspolpraca@bezstresudobra.pl

ul. Graniczna 23/1
    72-003 Dobra

Odwiedź nas

Usługi

Fizjoterapia

Joga

Warsztaty Bez Stresu