Jak pracuję?

Jak się przygotować do wizyty?

Najważniejsza jest twoja obecność. Jeśli posiadasz badania, wypisy, skierowania, jakąkolwiek dokumentację to zabierz ją ze sobą. Zapamiętaj swoje objawy,  i miejsca w których występują. Bardzo często na wizycie pacjenci mówią mi że teraz akurat nie boli i nie potrafią zlokalizować bólu. Żeby terapia była skuteczniejsza musisz mi dokładnie opisać swój problem. 

Jak wygląda terapia?

Przychodzisz do gabinetu, a ja robię co w mojej mocy, żeby jak najszybciej ci pomóc. Oczekuję poprawy już na pierwszej wizycie.

Na co pomagam?

Najkrócej mówiąc, zajmuję się różnego rodzaju bólami. Bez znaczenia czy czujesz ból po kontuzji, czy budzisz się rano i stwierdzasz, że wieczorem wszystko było dobrze, a teraz boli. 

Nazywam się Kamil Kobiałka, jestem magistrem fizjoterapii. Ukończyłem warszawską Akademię Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego.

Od 2015 roku prowadzę gabinet MK Fizjoterapia w Szczecinie, od dawna planowałem zacząć pracę w okolicy Dobrej i teraz w 2023 roku ten plan dzięki mojej żonie Ani stał się rzeczywistością.  

Poniżej dowiesz się jak pracuję i w jakich sytuacjach pomagam.

Fizjoterapia jest jak droga...

 

Stajesz na początku i planujesz gdzie chcesz dojść. Od razu musisz podjąć decyzję w którym kierunku pójść żeby osiągnąć swój cel. Masz do wyboru wiele możliwości, niektóre ścieżki doprowadzą cię do celu bardziej okrężną drogą, inne wyprowadzą cię na manowce, a jeszcze inne spowodują że szybko dostaniesz to czego potrzebujesz. Po to właśnie jesteśmy aby wskazać te najszybsze drogi, żeby nie tracić czasu, który można wykorzystać na to co faktycznie nas nakręca. 

kAMIL

Jestem fizjoterapeutą z pasją. Ukończyłem Wydział Rehabilitacji na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego i z fizjoterapią związany jestem od 2006 roku.

Należę do Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska i specjalizuję się w technikach Medycyny manualnej oraz terapii manualnej wg. koncepcji Maitland. Ukończyłem również kursy Kinesiotapingu i FDM (terapia powięziowa), Sonofeedbacku oraz Dry needlingu.

Najlepsze efekty uzyskuję w terapii schorzeń kręgosłupa lędźwiowego, krzyżowego i stawów krzyżowo-biodrowych, ale zajmuję się całym ciałem. Wykonuję także indywidualne wkładki ortopedyczne.

Jako czynny sportowiec uprawiający wiele dyscyplin, zwracam uwagę na siły działające na sportowców, co pomaga mi w pracy. W moim gabinecie zwracam uwagę na całe ciało, a nie tylko na punkt bólu, i szukam logicznych rozwiązań dla problemów, nie bojąc się działać w sposób nieszablonowy. Lubię pracować z osobami, którym inni specjaliści nie mogli pomóc, a moim celem jest pomaganie pacjentom w osiągnięciu pełnej sprawności.

Rodzaj zapytania:
Joga
Fizjoterapia
Inne zapytanie
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT DO 

NAS

Wyślij formularz skontaktujemy się z Tobą.

Lub zadzwoń, numery znajdziesz niżej :)

Kontakt

 Ania   +48 506 780 546
 joga@bezstresudobra.pl

 Kamil +48 533 710 771
 fizjo@bezstresudobra.pl


 wspolpraca@bezstresudobra.pl

ul. Graniczna 23/1
    72-003 Dobra

Odwiedź nas

Usługi

Fizjoterapia

Joga

Warsztaty Bez Stresu

Już niedługo uruchomimy system rezerwacji, a tymczasem prosimy dzwonić do Kamila
pod nr 533 710 771

Fizjoterapia